sac-modelleri-erkek-2019

Popüler Saç Modelleri Erkek 2019

2019’da en yeni erkek saç stillerini arıyorsanız, aşağıdaki yeni saç stillerini seveceksiniz. Bu yıl erkekler için en iyi saç stilleri tamamen yeni bir görünüm olmasa da, bu popüler saç stilleri ve sonsuz stil varyasyonları 2019 yılında da popülerliğini koruyor!

Size ilham vermek için 2019’un en iyi erkek saç kesimlerini hazırladık. Klasikten modern tarzlara ve kısa saçtan uzun saça, erkekler için en güzel saç stilleri şöyle:

sac-modelleri-erkek

Popüler Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık, dalgalı, düz veya ince saça sahip olmanıza bakılmaksızın, bu popüler erkek saç kesimi çok kısa sürede karizmatik ve şık görünmenizi sağlayacaktır! Kısa saçlar için modaya uygun kesimlerden uzun saçlar için süper stillere, herkes için harika saç kesimi mevcut! Bu yüzden bir sonraki berber ziyaretinizden önce erkekler için popüler saç kesimi resimlerimizi inceleyin ve tüm bayanların seveceği şık bir saç kesimi ile çıkmaya hazır olun!

Yüksek Solmalı + Keskin Tarak

sac-modelleri-erkek-1

Erkekler için geçişli saç kesimi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Yanlarda yüksek ten rengi solması ve üstündeki saç stilinin tarağı ile, bu şık görünüm yıllardır çok popüler bir erkek saç kesimi fikri olmuştur. Sert kısım kesimi vurgular ve dokulu bir görünüm elde etmek için kesimi mat jöle ile biçimlendirebilirsiniz.

Dokulu Üst + Konik Saç ve Geçişli Sakal

sac-modelleri-erkek-2

Bu dikenli saç kesimi, yanlarında kısa bir konik renkli, dokulu bir görüntü üst kısımda bulunur. Kısa saçların doğal şekli bu saç stilini gerçekten güzel gösteriyor.

Hırçın Geri Atma + Uzun Sakal

sac-modelleri-erkek-3

Bu hırçın kesim, karizmatik ve modern bir erkek saç modelinin harika bir örneğidir. Uzun, taranmış, sert ve tam sakalı olan bu erkeksi görünüm, saçlar biraz uzun olsa bile, gerçek bir erkeğin saç kesimidir.

Kısa Saç Stili – Sinek Kaydı Tıraş

sac-modelleri-erkek-4

Bu kısa saç modeli popürlerliğini koruyor çünkü yapmak kolay ve stil basit. Yanlarda konik bir seçişli saç kesimi ve üstte düzgün, parlak bir görünüm ile tüm saç tiplerine sahip erkekler için harika bir görünüm.

Yüksek Geçişli Soluk Saç + Sakal

sac-modelleri-erkek-5

Bu model yıllardır en popüler erkek saç stillerinden biri. Klasik kesimin parlak ve geçişli olmasına rağmen, modern kesimlerden çok daha fazla yönlülük sunar. Tıraşlı kenarları, kalın kısmı ve seyrek sakalıyla, kuaförünüzden bu kesimi istemenizi önemle tavsiye ederiz. Ancak, kalın saçlarda en iyi sonucu verdiğini bilmelisiniz.

Kalın Kıvırcık Saç + Yanlar Kısa

sac-modelleri-erkek-6

Erkekler için bu saç kesimi yanlarda temiz bir geçişe ve üstünde kalın kıvırcık yoğun saç modeli geri döndü. Kıvırcık saç kesimi günümüzde en iyi stillerden biri çünkü eşsiz saç buklelerinin sunduğu avantajlardan faydalanıyor.

Yanda Parça + Orta Derece Solgunluk

sac-modelleri-erkek-7

Bu güzel yan kısımda erkek saç modeli klasik bir karizma yaratıyor. Bu beyefendinin kesimi, yanlarında muhafazakar bir orta solmaya ve tek tarafı taranmış dokulu saçlara sahiptir. İyi bir yan kısım elde etmek için düşük parlaklıkta veya mat saç ürünü kullanmak isteyeceksiniz.

Dalgalı Saçak + Düşük Geçiş

sac-modelleri-erkek-8

Erkekler için bu havalı saç kesimi, kısa dalgalı saçaklı, düşük bir geçişe sahip. Şekil verilmesi zor dalgalı veya kıvırcık saçlara şekil vermek için harika bir yol.

Kirpi Model

sac-modelleri-erkek-9

Bu saç modeli güzel bir seçenektir. Zor bir saç kesimi olsa da, hafif geçiş eklemek onu eşsiz ve özel kılmanın bir yoludur. Saçı gün boyunca sivri ve formda tutmak için güçlü bir jöle veya saç spreyi kullanın.

Tarak İzi + Parçalı ve Geçişli

sac-modelleri-erkek-10

Bu modaya uygun geçişli model, temiz bir sert kısım ve kalın alın ile eşleştirilmiştir. Yanlardaki düşük geçişlilik ve ense, hem profesyonel bir saç kesimi hem de rahat bir tarz olarak görünümü mükemmelleştirir.

Toplu Saç + Sakal

sac-modelleri-erkek-11

Bu uzun saç modeli klasik gibi görünse de 2019 saç modelleri arasında yerini aldı bile. Uğraşmayı sevmeyen erkeklerin tercihi uzun saç modelleri arasında yerini alan bu modele bir de sakal eklerseniz kusursuz bir görüntü elde edersiniz.

Hafif Dağınık Saç + Sakal

sac-modelleri-erkek-12

Saçlarınızı yataktan kalktığınız gibi bırakın sadece ön kısmını hafifçe düzeltin. Nasıl kulağa hoş geliyor değil mi?

Öne ve Yukarı + İnce Sakal

sac-modelleri-erkek-13

Bu modelin saç rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Hemen her saç rengine uyumlu bir modeldir.

Dokulu Dikenli Saç + Sıcak Geçiş

sac-modelleri-erkek-14

Sarışınlara daha sık tavsiye ettiğimiz bu yöntem diğer renklerde bu kadar karizmatik durmamaktadır. Bilginiz olsun.

Dağınık Çivili Saç + Sıfır Sakal

sac-modelleri-erkek-15

Bu saç modeli yaptırınca asla pişman olmayacağınız, her saç rengine uygun saç kesimidir. Tabi ki bu modeli yaptırabilecek bir kuaför bulmak gerçekten çok zor.

Yazımızı beğendiysen aşağıdan emoji ile tepki verebilir ve arkadaşlarının da görmesi için paylaşım butonlarını kullanabilirsin.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − one =