Cum. Eyl 20th, 2019

BenimleYaz.com

İçerik Platformu

Diriliş Osman Nerede Çekiliyor?

2 min read

Bu yazımızda sizlere TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul ‘un devamı şeklinde ekranlara taşınacak olan Diriliş Osman dizisinde, Burak Özçivit ‘in partnerinin kim olacağını ve Diriliş Osman çekim yeri neresi olduğundan bahsedeceğiz. Efsane dizi Diriliş Osman Burak Özçivit Ertuğrul Bey’in oğlu Osman karakteri ile 2018-2019 yeni sezonunda izleyicisi önüne çıkacak. Burak Özçivit Diriliş Osman dizisi için imzayı atmış okuma çalışmalarına bile başlamış. Diriliş Osman çekim yeri İstanbul-Anadolu yakasında, deniz kenarında çok büyük bir alana plato inşa edildi. Ertuğrul Gazi karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan Diriliş Osman dizisinde yer almayacak.

Diriliş Osman Kadrosu ve Burak Özçivit ‘in partneri

Bu seçimin iyi mi kötü mü olduğuna izledikten sonra siz karar vereceksiniz. Burak Özçivit ‘e TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Bahar Berkes karakterine hayat veren Hazal Subaşı oynayacağı iddia edildi. Hazal Subaşı, doğal güzelliğiyle hayranlarından tam not alırken Diriliş Osman ‘ın yeni oyuncusu olması hayranlarını da mutlu etti. Destansı hal alan dizi Diriliş Ertuğrul ‘un final yapmasının ardından yeni sezonda Diriliş Osman olarak devam edecek dizide Burak Özçivit ‘in başrolde yer alacağı önceden belli olmuştu ve Özçivit, yeni dizisi için hazırlıklara başlamıştı. Yeni sezonda hız kesmeden Diriliş Osman olarak devam edecek yeni dizinin kadrosu toplanmaya başladı.

Osman Gazi’ye geçiş…

Diriliş Osman dizisinde Osman beyin hikayesinin 10’lu yaşlardan itibaren ekrana taşınacak. Bu dönemde ise Ertuğrul Gazi karakteri de dizide devam edecek fakat dediğimiz gibi Engin Altan Düzyatan dahil olmayacak. Yavaş yavaş dizi Ertuğrul Gazi döneminden Osman Bey dönemine geçiş yapacak. Osman Bey dönemi çekimlerinde Osman Beyi Burak Özçivit canlandıracak. Diriliş Osman ‘ın kadrosuna çok önemli isimlerin katılacağı önümüzdeki günler bu isimlerin dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından açıklanacağı öğrenildi.

4 thoughts on “Diriliş Osman Nerede Çekiliyor?

  1. burağın oynaması bence iyi bir tercih değil bu adam fedai rollerinde daha iyi bence bakalım ne olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + eighteen =