Per. Eyl 19th, 2019

BenimleYaz.com

İçerik Platformu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Oyuncuları Hakkında Merak Ettikleriniz

17 min read
cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Ünlü isim Yılmaz Erdoğan yeniden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 için kolları sıvadı. Yılmaz Erdoğan ile Kanal D ekranlarında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 başlıyor. Kanal D ‘de yepyeni bir soluk getirmesi planlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları hakkında merak ettikleriniz için yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosu ve yayın tarihi :

Atakan Çelik

atakan-celik-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Atakan Çelik Kimdir?
Nerede doğdun?
3 şubat 1990 İstanbul Beyoğlu doğumluyum. 
Fiziksel özellikler?
Boyum 183 cm kilom 76 kg. 
Eğitimin hakkında bilgi verir misin?
Herkesin hayallerini süsleyen ve kazanması çok zor bir bölüm olan iktisat bölümü mezunuyum. 
Neden oyunculuğu seçtin?
Neden olmasın (: Çocukluk hayalim. Klişe ama gerçek.Daha önceki tecrübelerin?
Müsamere çocuğuyum. Her milli bayram, özel gün vs. Sahnede buldum kendimi. Tiyatro ve oyunculuk hevesim hep vardı ancak annemin “sigortalı işin olsun” ısrarları sonucunda uzaklaştım tiyatrodan ve bir sigorta şirketinde işe başladım. Kendim sigortalı olduğum yetmiyormuş gibi insanlar da sigortalı olsun diye 5 yıl çalıştım. Konuyu yanlış anlamış olabilirim (: 2015 de BKM ile tanışınca hayallerimin peşine düştüm ve o yıldan beri BKM Mutfak çatısı altındayım.

Ayşe Yılmaz

aysegul-yilmaz-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Ayşe Yılmaz Kimdir?
Aslen Artvin Hopa’lıyım. Nerelisin diye sorduklarında mutlaka bunu da söylerim.
Kız meslek lisesi grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Aslında sanata olan merakım ilkokul yıllarıma dayanır. İlkokulda dansöz olmaya karar vermiştim. Olay oyunculuğun nasıl evrildi hatırlamıyorum ama iyi ki de evrilmiş. Liseden mezun olduktan sonra bir sene Kastamonu Üniversitesi’nde Grafik Tasarımı okudum Ama aklım Zonguldak Belediye Kültür Merkezi’nde yer aldığım oyunlarda , çalışmalarda kaldı ve ailemden habersiz sınavlara girdim. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü kazandım. 
Okurken her oyuncu adayı gibi bir sürü seçmeye girdim ve ilk işim BKM yapımı Deliha filmindeki gelin karakteridir.Okuldan mezun olduktan sonra İstanbul’da kalmak için garson olmak adına yanıp tutuşan bir oyuncuydum. Yine bir gün “kesin burada olmayacak “ diye girdiğim BKM Mutfak seçmesini kazandım. Önünden geçerken bile heyecanlandığım yerde olduğum için çok mutluyum, böyle bir ailede olduğum için çok şanslı hissediyorum.

Batuhan Soyaslan

batuhan-soyaslan-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Batuhan Soyaslan Kimdir?
İstanbul Fatih ilçesinde 25 Mayıs 1992 tarihinde doğdum. Mevlana İlköğretim Okulu’nda ilköğretim ve orta öğretimimi tamamladıktan sonra, liseyi Şişli Anadolu Lisesi’nde okudum. Tiyatroya 9. sınıfta başladım. Tiyatroya o kadar çok bağlandım, o kadarr çok sevdim ki; üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği’nde okudum. Şu anda da yüksek lisans yapıyorum. Yinee çevre mühendisliği… Alaylıyım ve bundan gurur duyuyorum. Oyunculuk benim için; olamadıklarıma, benden bir şeyler katarak hayat verme çabası. Hayatın renk yelpazesi, heyecanı… Anandan babandan veyaa etraftan çekinip de söyleyemediklerini, ustanın öğretileri doğrultusunda aktarma biçimi. Daha önceleri lisede tiyatro yaptım. Birkaçç ödülüm var. 2012’de bir kitap yazdımm. ‘Gözyaşı Hırsızları’ ismi. Sonrasında farklı tiyatro ekiplerinde yer aldım. Çocuk oyunu, doğaçlama, yetişkin oyunu derken hayalimdekii yere, BKM Mutfak’a geldim. Hayallerimin içindeyim.

Begüm Çağla Taşkın

begum-cagla-taskin--cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?
1987 yılıydı, Ağustos ortasıı, Bursa’da doğdum. Bundan sonraki yaklaşık 10 yılı pek hatırlamıyorum. Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde çok güzel 3 senem geçti. Sadece lise 2’de bölüm seçimi yaparken istihareye yatıp puanım yetiyo diye “fen-matematik okumam hayırlıysa yeşil ve beyaz göreyim” demem ve rüyamda beyazıt öztürk ile yeşiil bir jipte dolaştığımızı görmem, süper saçma bir karar vermeme neden oldu. Sonuç; İzmir Ekonomi Üniversitesi-Ekonomi Bölümü. Orada da çok güzel dostlar biriktirdim, alnımın akıyla mezun oldum ve trip başladı. Ben ne olucam. Klişe ama çocukluk hayalimdi oyunculuk. Zaten işsiiz güçsüz oturduğum için İzmir MSM’de Actor Studio’ya yazıldım. Orada canım hocam Apo Kaya, Müjdat Gezen Konservatuarı’nda yetenek sınavına girmem konusunda beni gazladı ve esas serüvenim başladı. Konservatuar yıllarım eğitim hayatımın en güzel yılları oldu. Her gün çalıştığım şeyin ekonometri değil de bir tiyatro oyunu olduğu gerçeğine bayıılarak oradan da mezuun oldum. Şimdi ne olacak paniği yaşamadan Kim Korkar Hain Kurttan oyununda yönetmen asistanlığı işi kaptım, Bir diğer canım hocam Sevinç Erbulak sağolsun. Bu iş Haluk Bilgiiner’in Nehir oyununda ufak bi rolde oynamama vesile oldu. E şimdi napıcam derken çatır çatıır reklam gelmeye başladı biraz daha ortama alıştım..Ve BKM. Kader, şans, yetenek her neyse kendiimi 22 kişilik cıvıl cıvıl bi ekibin içinde buldum. Yılmaz Usta’yla tanışttım, çırağı oldum, baya baya gözümün içine bakıp bana şakalar yapıyo hala iinanamıyorum!

Cemile Canyurt

cemile-canyurt-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Cemile Canyurt kimdir?
15 Mart 1992 Kırıkkale Doğumluyum. Ankara’da büyüdüm. Tiyatro ile 13 yaşımda tanıştım. Sahne tozunu yutanlar arasına katılmamla birlikte hayallerimi, hedeflerimi başarılı bir oyuncu olmak üzerine oluşturdum.. Ankara’da Özel bir Tiyatro’da eğitim aldım. Babamın ‘elle tutulur bir meslek seçeceksin’ demesiyle bir dönem gizli saklı Tiyatro çalışmalarına devam ettim.. Bu durum öğrenilince oyunculuk hayallerimi kısa bir süre ertelemek zorunda kaldım ve Aibü Gıda Mühendisliği bölümünü kazandım.. Üniversite Toplulukları ve Özel tiyatrolarda bir çok oyun ve organizasyonlarda yer aldım. Okul devam ederken sürekli İstanbul’a gelmenin bir yolunu aradım, bir kaç Tv programına (yarışma) katıldım ve kısa filmlerde oynadım. Okul biter bitmez soluğu İstanbul’da aldım.. Sürekli BKM’ye gidiyordum, gösterileri izliyordum.. BKM’nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordum.. 2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldım. 3 Arkadaşımla birlikte Geçiçi Tiyatro olarak sezonu birincilikle bitirdik. Ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldum ve skeçler yazıp oynamaya başladık. Şuan uzun zamandır hayalini kurduğum bir ekibin parçasıyım.. Mutlu ve Umutluyum.

Cihan Talay

cihan-talay-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Cihan Talay kimdir?
Tarih 24.12.1984 İstanbul Eminönü esnaf hastanesi doğumluyum…. Anne tarafı Çankırı Baba tarafı Kırklareli, soran olursa Baba tarafını söylüyorum alışveriiş yaptığım kişi Anne taraflıysa orayı söylediğim de oluyor,. Zeytinbuurnu’n da oturuyorum. Son 3 senedir Yılmaz Erdoğan’la çalışıyorum Babam işportacı Anneem emekli ev hanımı (artık evi temizlemiyor kız kardeşim de kalıyor, ben ve kız kardeşim evlendikten sonra yemekte yapmaamaya yemin etti) BKM ekolünü bana öğretildiği gibi gelecek nesillere aktarmak gibi bir niiyetim var.. Hayal kurmama izin verdikleri bir yerde çalışmaktan mutluyum..

Ecem Sena Bayır

ecem-sena-bayir-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Ecem Sena Bayır kimdir?
11 Nisan 1996’da Beyoğlu’ndaa doğdum. İstanbul Üniversiitesi Dilbilimi Bölümü’nde okuyorum. Aslında bitmesi gereekiyordu fakat alttan derslerim var. Ailem de beni kep töreninde kep atarken gördüğü için mezun oldum sanıyor. Küçükken aynanın karşısında izlediğim dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışıırdım. Bu benim için bir oyun gibiydi. Bu oyunu oynarken muutlu oluyordum. Ailem endişelenmişti bir ara, çünkü yakalandıığımda kötü bir şey yaparken yakalanmış gibi panikliyordum. Konseervatuvar okumak istemiştim ama lisede yabancı dil tercih ettiğimden üniversitede de dille alakalı bir bölüüm tercih ettim. BKM Mutfak’a gelene kadar bir sahne tecrüebem yoktu. Üniversite zamanlarında sınıf arkadaşlarımla bir web sitesi kuurduk bir süre onunla ilgilendim. 1.73 boyundayım 53 kiloyum. Olımaktan çok mutlu olduğum bir yerdeyim (:

Eda Nur Hancı

eda-nur-hanci-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Eda Nur Hancı kimdir?
23 Ocak 1996’da İstanbul’da doğdium. Liseyi, Teraakki Vakfı Okulları Şişli Terakki Lisesi’nde 1 yıl İngilizce hazırlıkla okuudum bu sırada biraz Almanca da öğrendim. Lisenin başıında dilimi geliştirmek için Kanada ve Amerika’da kaldım. Döndüğümde, tüüm okul hayatım boyunca amatörce yaptığım oyunculuğu daha profesyonel bir zemiinde ilerletmek istediğimi fark ettim. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi almaya başladım. Eğitimden sonra aynı kurumun bünnyesinde tiyatro oyunlarında rol aldım. Sonra, çevremdeki herkes ‘oyuncu olacak bu yaa, kesin konservatuar okur’ derkenn Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünü kazandım. Okulun dili de Fransızca olunca 1 yıl daha hazırlık okumuş oldum. Böyle eğitimimi uzıata uzata giderken, oyun çevirileri yapmaya başladım. Hatta kendi çevirdiğim oyunda oynama fırsatı buldum ya da kendi oynadığım oyunuu çevirdim, artık siz nereden bakarsanız… Bu sırada doğaçlama tiyatro yaptım ve kısa süre Youtube’ta bir kanalda metin yazarı olarak çalıştım. Dilleri toparlarsak İngilizcem çok iyi, Fransızcam iyi ve çat pat denecek bir de Almancam var. He bir de Latince ve Eski Yunanca okuyabiliyorum ama ne işime yarayacak henüz bir fikrim yok… En çok beni anlatan şeyler; okumak, izlemek ve sonra bunları birleştirip oynamak. Seyahat etmeyi de aşırı severim, bütçem ve zamanım oldukça atom karınca gibi seyahat ederim. Şimdi geldiik en güzel kısma; bu oluşumun parçası olma kısmına. ..Bir arkadaşımın aracılığıyla BKM Mutfak’ın oyuncu seçmesinden haberdar olup başvuru yaptım ve biiir sürü elemeden geçerek Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak ekibine dahil oldum. Sevgili ustam ve ekip arkadaşlarımla yapacaklarım için şimdiden çok kocaman heyecanlıyım!

Engin Demircioğlu

engin-demircioglu-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Engin Demircioğlu kimdir?
1982 ‘de Bursa şehrinde doğdum. Evet, 1982 doğumlu ‘toy’ bir çırağım.

İlk ve orta okulu Bursa’da okudum. “Evde hep aynanın karşısında şarkı söylerdim, fırçalarıı mikrofon yapardım.” klişesinde bir çocuk oldum. Ama bu klişeyi çokça aştım. Kendi kendime kasetler doldurdum, odamda radyo programları yaptım.Annemi “Bu çocuk hiperaktif, buna bir baktırıver Nihal Hanım” tavsiyelerine maruz bıraktım. Sonunda lisede Türk İşçi akımına kapılarak Almanya’ya göç ettim. Yok yook, o kadar da eski değilim. Bir dönem Almanya’da okudum.Aynı seneler amatör futbol oynadım.1998 senesinde Bursa’ya geri döndüm. O dönem içinde mankenlik fotomodellik ve dansçılık yaptım. Dahaa sonra bir döneem İspanya’da yaşadım, 2008 yılında içimdeki tiyatro aşkını keşfederek İstanbul’a geldim. Sadri Alışık Konservatuvar’ında oyunculuk eğitimim devaam ederken Tiyatrokare’ye girdim ve bir dönem çocuk oyuunlarında oynadım. Eğitimim tamamladıktan sonra Sadri Alışık Tiyatrosu’nun kadrosuuna girdim.Kafkas Tebeşir Dairesi, Küçük Adam Ne Oldu Sana, Guguk Kuşu, Binde Bir Gece Diyalogları gibi oyunlarda oynadım. 2017 senesinde BKM ile tanıştım. Bugünlerde ise bolca çalışıyor ve bu güzeel ailenin bir parçası olduğum için her gün yeniden mutlu oluyorum.Buradan geçen ustaların ayak izleri üzerinde bir şeyler yapmaya çabalamak, hayatımın en büyük gururu. Hayatım boyunca boyunca bu gururla heep iyi bir çırak olmaya çalışacağım.

Evliya Aykan

evliya-aykan-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Evliya Aykan kimdir?
31 Ağustos 1992 Hakkari doğumluyum. Şimdiden söyleyim Yılmaz Hoca ile hiçbir akrabalık bağım yok. Hakkarii küçük yer nasıl yok? diyebilirsiniz, ama valla yok. Çocukluğumun bir kısmı Hakkari’de bir kısmı Van’da geçti. 13 yaşında taanıştım tiyatroyla.. Devlet Tiyatrosu ve Özeel Tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol aldım. Bu süreeçte konservatuara hazırlandım. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyaatro bölümüne girdim. Daha sonra İstanbul’a taşındım, çeşitli dizi ve filmlerde oynadım. 2017 yılında ise Bkm Mutfak ailesine katıldım.

Ezgi Yürekoğlu

ezgi-yurekoglu-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Ezgi Yürekoğlu kimdir?
12 Şubat 1990 tarihinde Tarsus’ta doğmuşum.

Oyuncu olma hayaliyle yanıp tutuşan bir gençken, 2008 yılında kendimi, Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi’nde (uzun yazınca havalı oluyor) buldum. Çünküü oyuncu olmak isteyen her genç gibi “önce bir mesleğim olmalıydı”. Genelde aileler böyle der. Benimkiler de dedi, çok da normal karşıladım ve durumu fırsata çevirdim. Zira üniversitede, tiyatro kulübüyle tanıştım ve buu andan itibaren; üniversiteye gitmek hobim, tiyatro ise İstanbul’a gelme sebebim oldu. Burada birçok tiyatro oyununda; oyuncu, yönetmen yardımcısı, kostümcü, aksesuarcı olarak görev aldım. 2013 yılında mezuun olmamla, 1 sene çeşitli çocuk oyunlarında ve belediyelerde yetişkin oyununda oynadım. 2014 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Draama Yüksek Lisansa başladım. 2 yıl daha zaman kazanmıştım. Beklediğimden çabuk geçen 2 sene sonunda ne yapacağımı bilemez haldeyken birkaç reklaam görüşmesine gittim. Çok azı oldu. Başka bir amaatör tiyatro oyunundan sonra, nihayet BKM Mutfak’la tanıştım. 2016 yılından beri hayallerimi gerçekleştirdiğim, iyi ki buradayım ve bu ekibin parçasıyım dediğim yerdeyim.

Fatih Öztürk

fatih-ozturk-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Fatih Öztürk kimdir?
17 Haziran 1984 İstanbul Şişli doğumluyum. İlk orta ve lise eğitimimi İstanbulda çokta başarılı olmayan bir şekilde tamamladıktan sonra , 2003 yılında Kütahya İşletme bölümünü kazandım . (çokta başarılı olmayan bir şekilde olduğunu söyleimiştim.) Bir gün işletme dersinde nedenini anlamaadığım bir şekilde dersten atıldıktan sonra kantinde çay içerken tiyatro kulübünün afişini gördüm ve gruba katıldım. Daha sonra konservatuvar sınavlarına hazırlanarak 2008 yılında Eskişehir konservatuvar oyunculuk bölüümünü kazandım. Birinci sınıfın ilk derslerinden birinde yine dersten atılıdım ve kantine gittim yine çay içtim fakat herhangi bir afiiş görmedim. 2012 yılında okuldan mezun olduktan sonra Bp reklam kampanyasında üç sene oynadım . 
Daha sonra 2018 yılı BKM Mutfak Ekibine katıldım .

Fatma Tezcan

fatma-tezcan-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Fatma Tezcan kimdir?
1998’de İstanbul doğumluyum. Az kalsın milenyum çocuğu oluyormuşum. İlkokul, ortaokul ve lisede derslerim hiçbir zaman çok kötü olmadı. Ama hiçbir zaman derslerle ilgili bir öğrenci de olamadım. İlk kez 8 yaşlarındayken tiyatroya gitmeek istedim. Külkedisi’ne çalışılıyordu. Arkadaşlarım sen çok büyüksün (yaşıma göre iri bir çocuktum) ve çirkinsin, külkedi olmazsın dediiler. Küçüktük, hevesim kırıldı. Spora yöneldim. Antremanlarla geçiyodu hayatım. Voleybol ve kürek sporlarıyla ilgilendim. Sonrasında İstanbul Üniveersitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kayıt oldum ve okulla yine çok görüşemedim. Hep tiyatro, oyunculuk alanında kendimi geliştirmek istüedim. Okula giriş sebebim de ailemin oyuncu olmak istiiyorsan önce bir bölüm kazan kızım diye şart koşmalarıydı. BKM Mutfak’tan önce Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 2 sene geçirdim. BKM Mutfak’ın açtığı seçmeeye girerken mezuniyet oyunu dışında sahne tecrübem yoktu ama başka hiçbir mesleğe kendimi ait hissedebileceğimi de düşünmüyordum. BKM Mutfak bana kapısını açınca buna emin oldum. Oyunculuk diiyorum çünkü kendimi ait hissettiğim yerin burası olduuğuna inanıyorum. Kişisel bilgiler arasında verilmesi gereken sanırım bir de boy kilo var. Boyum 174, kilom hep değişiyor. Kendimi zayıf hissetmek için 59 demiyorum. 62 kiloyum. Belki de 63.

Gözde Şencan

gozde-sencan-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Gözde Şencan kimdir?
Nerde doğdun ?
1985 İstanbul doğumluyum
Fiziksel özellikler?
Kısayım , ekipte Hamza’dan sonra 2. uzun kişiyim
Eğitim?
Önce Eskişehir’de biyoloji okudum sonra yine Eskişehir’de konservatuar okudum. Alışkanlık olisa gerek sonra sık sık Eskişehir’e gittim gezmeye. Ama mezun olunca ne yapacağıma karar veremedim .istanbula gelince uzun bi süre iş buulamadım. Semaaver Kumpanya kalabalık bir oyun yapacağını duyunca oraya gittim ve kalabalığa karıştım oyuna kabul edildim. Daaha sonra da bir arkadaşıımın beni önermesiyle BKM Mutfak’ın “4 Çeyrek 1 Tam” ekibine dahil oldum çok şükür ki

Gürhan Altundaşar

gurhan-altundasar-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Gürhan Altundaşar kimdir?
1984 Ankara doğumluyum. İlk ve orta okulu nerede okuduğumu merak etmiyorsunuzdur diye yazmıyorum. Üniversiteyi Eskiişehir Anadolu Üniveersitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nda okudum. Bu dala tutunmam uzun bir süreeç oldu. 5 yıl sınavlara girdim. Genelde aileeler çocuklarının oyuncu olma isteğini desteklemezken benimkiler aksine hep desteklediler. Ben sınava girmeyeceğim dedikçe adıma başvuru yapıtılar, sanki yarışma programına katılıyorum. Ama zafer inananlarındır, anneeme babama teşekkürler2013 yılında kendimi oyunculuk şehri İstanbul’a tayiin ettim. Burada çeşitli tiyaatrolarda yer aldım. 2016 yılında BKM Mutfak ile tanıştım. O zamaandan beri mutfakta pişiyorum.

Hamza Yazıcı

hamza-yazici-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Hamza Yazıcı kimdir?
1992 ‘de İstanbul’da doğdum. Biraz aksi, biraz tehlikeliyim. Oyunculuğu seçmenin sebebi bizde ata sporuu olmasıdır. Zamanında saraylarda taklalar olsun, portakal döndürmece olsuun… Kanımız da var yani. 2008’ den bu yana usta çırak ilişkisinle harmanlandım.

Hilmi Deler

hilmi-deler-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Hilmi Deler kimdir?
16 Nisan 1994 yilinda Sakaryada doğdum.
Trakya Üniversitesi Ekonometri Mezunuyum.
2010-2012 Yılları arasıında Tiyatro Ti’den Temel Oyunculuk Eğitimi aldım.
Seviyoruum.. Bunun için hep mücadele etmek zoruunda kaldım. İnsanların yapma başaramazsın dediği şeyler hep ilgimi çeekti… Benim için en uygun mesleğin oyunculuk olduğunu düşünüyorum. İnşaallah yanılmıyorumdur..

Metin Pıhlıs

mert-pihlis-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Metin Pıhlıs kimdir?
Nerede doğdun ?
29 Şubat 1992’de Antalya şehrinde doğdum. Doğum günüm dolayısıyla şu an 6,75 yaşındayım. Seneye 7 yaşıma gireceğim. 

Fiziksel özellikler ?
1,84 boyunda 75 kg çekikk gözlüyüm. Gözlerim güldüğümde çizgi haline geliyor. Dışarıdan kapalı gibi gözükse de heer şeyi görebiliyorum.

Eğitim ?
Liseyi Antalya’da bulunan Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde okudum. Daha sonra Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasası ve hemen arkasıından Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde konseervatuvarı kazandım. Oradan da mezun oluur olmaz çocukluk hayalim olan BKM Mutfak’a seçildim. Eğitiimimiz Yılmaz Erdoğan ile hala devam etmekte. 

Daha önceki tecrübelerin ?
Her lisede olduğu gibi bizde de olan idealist Edebiyat Hocamızın kurduğu tiyatro koluyla tiyaatroya başladım. Çocuk oyunlarında yazdım, oynaadım. Halı sahada defans oynaadım.

Neden oyunculuk 
Büyümemenin en güüzel yolu olduğu için.

Ozan Yiğit

ozan-yigit-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Ozan Yiğit kimdir?
1993 yılında doğma büyüme Ankara’lıyım. Tiyatroyla lise dönemimde zor geçen buluğ çağımı bastıırsın diye zorla tanıştırıldım. 18 yaşında oyunculuğun membağı LA’ye yelkenleriimi açtım… Önce diil okulu soonra New York Film Academy – BFA Acting for Film’de eğitimlerimi aldım derken 5 yıl nasıl geçti hiç anlamadım. 2 yıldır İstanbul da yaşıyorum. Ekşi Elmalar ve Tatlım Tatlım filmlerinde ufak , çok ufak tecrüübelerim oldu. Yaklaşık 2 yıldır BKM Mutfak çatısı altıında yolculuuğuma devam ediyorum.

Safa Sarı

safa-sari-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Safa Sarı kimdir?
22 Haziran 1992 yılında Üsküdar’ın Zeynep Kamil Hastanesi’nde doğmuşum hemşire benii elleriine aldığında “bunun ne kadar büyük elleri var bunun” demiş bana… Çocukluğum sokaklarda çamurda, kirde, pasta oynaya oynaaya geçti. Anneem hakkını helal etsin çok uğraşmış benimle Ertuğrul Gazi İlkokulu’na başladığıımda her gün yakalığımı yırtıp eve dönüyordum. Annem de onu dikip beni geri gönderiyordu. Tiyatroya ilkokulun okuma bayramında elmaasını paylaşamayan çocuklara ders olsun diiye hepsini yiyip bitirdiğim bir rool ile başladım. O günden sonra kilomu hiç kontrol edemedim. Yazları zayıf ve sıcak, kıışları kilolu ve soğuktum. Liseeyi semtimiz Kaynarca’nın nezih okulu Kaynarca Şevket Sabancı Lisesi’nde okudum. Düz liseydi. Okulun tiiyatro klubüne gittim ve tiyatro sevgim tıpkı ben gibi artarak deevam etti şuan da ergenlik hayalim olan imreenerek baktığım, içinde olmak hayalleri ile yanıp tutuştuğum BKM Mutfak ekibindeyim.

Sema Özkan

sema-ozkan-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Sema Özkan kimdir?
1984 Şubat ayında Antalya şehrinde doğdum. Ekibin en yaşlılarından biriiyim. Öyle ki; düünyaya geldiğim ” doğum hastaanesi ” şu an yok. Park var orada. Üniversite yıllarına kaadar Antalya’da büyüüdüm. Ki ; büyüdüüğüm lojmanlar da şu aan yok. Halk plajı var orada.

Yasin Çam

yasin-cam-bayir-cok-guzel-hareketler-bunlar-2

Yasin Çam kimdir?
15 şubat 1987 tarihinde İstanbul şehrinde doğdum. Muğla / Milas da büyyüdüm. Milas Anadolu Lisesi mezunuyuum. 
2006 da Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacıılık Yüksekokulu / Bankacılık (4+1yıllık) bölümünü kazaandım. 7 yılda bitiirdim. Çünkü ilk yıl aldığım 16 dersin 14 ündeen kaldım. O kadar ders kalınca 7 yıılda anca bitti. İlk yıl sene sonuna dooğru Marmara Üniversitesi Mizah Kulübü ne katıldım. Bir tiiyatro oyununda oynaadım. Oyun kötü geçmişti ikinci perde nerdeyse seyirci kalmaamıştı o gün bir daha sahneye çıkaar mısın deseler hayatta çıkmam derdim. Yazın aileme tiiyatro yaptığım için o kaadar dersten kaldım dedim hoşlarına gitti aslında tiyatro benim de hoşuma gitmişti. İkinci yııl sene başından tiyatro yapmaya başladım. O sene sonunda oyuncu olmaaya karar verdim. 2006-2013 arası bir sürü oyunda rol aldım ve bir kaç oyun yönettiim. 4 yıl kulübün başkanlığını yaptım.

Mezun olduuktan sonra Müjdat Gezen Sanaat Merkezi Konservatuar’ını kazandım. 2013-2015 arası orada oyunculuk eğitiimi aldım. 2015-2016 yılları arası reklam filmlerinde oynadım. 2016 da ‘hesaapta aşk’ sinema filminde rol alldım. Yine 2016 yılında ‘yüksek sosyete’ 2017‘nerdesin birader’ 2018’aslan ailem’ 2018’elimi bırakma’ dizi projelerinde rol aldım.

2016 yılı başında BKM Mutfak’ta “4 Çeyrek 1 Tam” skeç gecesi projesinde yer aldım. 2017 yılında Yılmaz Erdoğan ile tanıiştım ve mutfak ekibine dahil oldum. 

BKM Mutfak hayatımdakii okullar arasında een kıymetliisi diyebilirim. 2018 yılı itibariyle ÇGH2 ekibine dahil oldum. Böyle güzel bir ekiipte olduğum için kendimi çok şanslı ve muutlu hissediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + eighteen =