Per. Ağu 22nd, 2019

BenimleYaz.com

İçerik Platformu

10 Soruda Baskın Karakterini Bul – Kişilik Testi

3 min read
Aladdin - 24 Mayıs

BenimleYaz.com ekibi olarak sizler için yeni bir kişilik testi hazırladık. “10 soruda baskın karakterini bul – kişilik testi” ile vereceğiniz cevaplar sizi 8 farklı karakter sonucundan birine yönlendirecektir. Bu sebeple sorulara gerçekçi cevaplar verirseniz daha net bir sonuca ulaşacaksınız. Haydi başlayalım.

Yaşam tarzım genelde...

The Kitchen - 27 Eylül

Arkadaşlarımın gözünden ben...

Sanatçılar hakkında ne düşünüyorsun?

Hangisi sana daha çok hitap ediyor?

ne-kadar-psikopatsin-benimleyaz

Gerçek anlamda mı yakınsın? yoksa Mecaz anlamda mı?

anket_saskin

Şimdi telefonun çalsa içgüdüsel olarak nasıl hissedersin?

korkudan-altina-yapmak

Bir tartışma ortamında nasıl davranırsın?

arabada-mahsur-kalmak

Hangi tür kitap okumaktan hoşlanırsın?

Tanımadığın insanların dolu olduğu bir ortama girdiğinde kendini nasıl hissedersin?

Son soru: Evde yalnızsınız dışarıdan ne yemek sipariş edersiniz?

hizli-kalamar-tava-tarifi

10 Soruda Baskın Karakterini Bul - Kişilik Testi
Sanatçı çıktı!

Düşüncelerine asla dem vurdurmaz asi bir kişiliğinin olduğunu görüyorum. Sanatçı kişiliğe sahip insanlar her zaman ama her zaman bir işe odaklanıp o alanda uzmanlaşmayı planlasalar da bazen bunu başaramayanlar birden fazla işe de yönelebilmekteler. Peki sen hangisisin? Tek bir işe odaklananlardan mı, yoksa birden fazla merak duyduğu alan için kendini yıpratan mı? Yorumlara yazmayı unutma...
Asi çıktı!

Wonder Woman 2 - 1 Kasım

Asi ruhlu bir insan olmak herkesin harcı değildir. Bu şey sana bahşedilmişse bunu en iyi şekilde değerlendirmeyi bilmek gerekir. Yaptığın işlerin peşinden sonuna kadar giden biri gibi görünüyorsun. Tuttuğunu koparan yani... Böyle devam et hayat sana elbet hakettiğini verecektir. Peki sen asi olduğunu düşünüyor musun? Bunu alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsin...
Çocuksu çıktı!

Aladdin - 24 Mayıs

İçindeki çocuğu asla öldürme senin ne kadar çocuksu bir ruhun olduğunu taa buradan görebiliyoruz. Belki zaman zaman saklıyorsun ama bunu dışa vurmaktan genellikle korkmuyorsun. Korkma da zaten. Çocuksu olmak ne kadar kötü olabilir ki? Düşünsene herkes ciddi ve sen gülüyorsun. Bu seni sen yapar!!! Peki sen ne düşünüyorsun bu konuda? Alt kısımda yorumlar bölümünden bunları bizimle paylaşabilirsin.
İnatçı çıktı!

ne-kadar-psikopatsin-benimleyaz-com

İnat etmeyi biraz bırakıp kendi kararlarının üzerinde inatlaşmaya bir an önce başlamazsan bu senin için hiç iyi bir yol olmayabilir. Hayat bizlere her zaman yeşillikler sunmayabilir. Biraz saçma sapan ufak tefek konuları dert edindiğini görüyoruz. Bunları çok kasma. Hayatın tadını çıkar. İlla ki inatçı biri olacağım diyorsan hayallerin konusunda inat et. Peki sen ne düşünüyorsun? Yani inatçı biri misindir? Bunu alt kısımdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmanı istiyoruz. Hoşçakal!

Share your Results:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × four =